نکات کلیدی آزمون آیلتس
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

نکات کلیدی برای موفقت در آزمون آیلتس

نکات کلیدی آزمون آیلتس

دانستن نکات کلیدی آزمون آیلتس کمک به سزایی در گرفتن نتیجه مطلوب می نماید . اساتید برجسته آموزشگاه زبان هیراد با گردآوری این نکات ، به شما کمک به سزایی در موفقیت آزمون IELTS می کنند.

نکات آزمون آیلتس:

یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در آزمون IELTS ، نحوه ی مطالعه شما برای چنین امتحانی است . بارها دیده شده است که داوطلبان آزمون ، با اتخاذ روشهای ناکارآمد ، در کسب نمره مورد نظرشان ناکام مانده اند . با اتخاذ روشهای مطالعه درست و هدفمند ، علاوه بر اینکه در وقت خود صرفه جویی قابل ملاحظه ای می کنید در دستیابی به نمره مورد نظرتان نیست موفق خواهید بود .

مطالعه آزمون آیلتس:

براساس یک برنامه ریزی منظم به مطالعه بپردازید . بعنوان مثال خود را مقید سازید که بمدت چهار ماه برای امتحان IELTS مطالعه نمائید و هرروز 6 ساعت را به این امر اختصاص دهید ( این مدت فقط جهت مثال ذکر شده است و بنا به اینکه پیشینه ی دانش زبان شما چگونه است ، زمان آماده سازی جهت شرکت در آزمون تغییر خواهد نمود . )

چهار مهارت آیلتس:

تمامی چهار مهارت Writing , Reading , Listening , Speaking را همزمان باهم تمرین نمائید . بعنوان مثال ، یک ماه تمام فقط روی Litening تمرین نکنید و به سه مهارت دیگر کاری نداشته باشید . البته اگر روی قسمتی ضعیف تر هستید ، باید وقت بیشتری برای آن صرف نمائید .

معرفی بخش های آزمون آیلتس ( بخش های مختلف آزمون IELTS)

منابع آزمون آیلتس:

مطالبی که مطالعه می نمائید باید به امتحان IELTS مربوط باشند بهترین حالت این است که از کتابهایی که دررابطه با IELTS نوشته شده اند ، استفاده نمائید . مثلا اگر می خواهید که در بخش  Reading  امتحان تمرین کنید، خواندن متون مشکل ادبی به زبان انگلیسی فایده ای ندارد . برعکس ، کتابهایی که در رابطه با بخش Reading امتحان IELTS نوشته شده اند ، علاوه بر اینکه به بالا بردن مهارت شما کمک می نمایند ، شما را با سبک امتحان نیز بیشتر آشنا می کنند . این یک نمونه از مطالعه هدفمند است .

زبان انگلیسی و کتابهایی که در رابطه با آن نوشته شده اند نامحدود می باشند ، اما وقت شما محدود است . هدف شما گرفتن نمره مورد نظرتان در امتحان IELTS  می باشد .  بنابراین ، کتابهایی که جهت مطالعه انتخاب مینمائید باید بصورت هدفمند و مخصوص امتحان IELTS نوشته شده باشند .

آمادگی آزمون آیلتس:

قبل از امتحان ، حتما باید چندین تست استاندارد را جواب بدهید تا هم از سطح آمادگی خودتان مطلع شوید و هم با نوع و سبک امتحان آشنا شوید . پاسخگویی به سوالات باید در مدت زمان مشخصی که در امتحان اصلی IELTS با آن مواجه خواهید شد صورت پذیرد . همچنین شایان ذکر است که مدرک این آزمون تنها دوسال اعتبار دارد .

آمادگی آیلتس در هیراد انگلیش:

ما در مرکز زبان هیراد بصورت حرفه ای و برنامه ریزی شده در کلاسهای Pre-IELTS  و IELTS به شما این مباحث را آموزش میدهیم و شمارا برای دستیابی به هدف مورد نظرتان یاری می کنیم .

                      خوشحال خواهیم  در صورتی که این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس با آکادمی هیراد