فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

مهاجرت به انگلستان با آزمون oet

آزمون OET یکی از آزمون های معتبر برای مهاجرت به انگلستان به عنوان یک پزشک یا پرستار است. این آزمون عمدتاً برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی در حوزه پزشکی طراحی شده است.

در صورت تمایل به شرکت در این آزمون برای مهاجرت به انگلستان، ابتدا باید به سایت رسمی OET مراجعه کنید و ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، شما باید به یک مرکز آزمون OET محلی نزدیک به شما مراجعه کنید و آزمون را بدهید.

آزمون OET شامل چهار اجزای مختلف است که شامل مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه هستند. هر یک از این اجزا به طور جداگانه ارزیابی می شود و نمرات نهایی شما بر اساس مجموع نمرات این چهار اجزا محاسبه می شود.

در صورتی که نمره قابل قبول در آزمون OET را کسب کردید، شما می توانید برای مهاجرت به انگلستان درخواست خود را ارسال کنید. با ارسال مدارک و دفترچه راهنمایی مهاجرت به انگلستان، می توانید مراحل بعدی مهاجرت خود را آغاز کنید.

روی بریتانیا تمرکز کنید

23 آوریل روز سنت جورج، روز ملی انگلستان بود. این همچنین فرصت خوبی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور و سیستم مراقبت های بهداشتی آن می کند. اگرچه اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی روزهای ملی مستقلی دارند، اما همه آنها برای اهداف ثبت نام برای پرستاران، ماماها و پزشکان زیر چتر بریتانیا هستند.

به رسمیت شناختن OET در انگلستان

شورای پرستاری و مامایی (NMC) پذیرش نتایج OET را در تاریخ 9 نوامبر 2017 و شورای پزشکی عمومی (GMC) در 8 فوریه سال جاری آغاز کرد. از آن زمان علاقه زیادی از سوی نامزدهای علاقه مند به شروع یک حرفه بهداشتی جدید در بریتانیا وجود داشته است.

سیستم بهداشت و درمان انگلستان

سیستم مراقبت های بهداشتی در انگلستان عموماً به عنوان NHS (سرویس بهداشت ملی) شناخته می شود. امسال 70 ساله شد. NHS در سال 1948 با ایده آل های ارائه مراقبت های جامع، جهانی و رایگان در محل تحویل به ساکنان بریتانیا افتتاح شد. این امر امروزه با همه ساکنان بریتانیا که می توانند به صورت رایگان به پزشک عمومی مراجعه کنند و درمان بیمارستانی را رایگان دریافت کنند، صادق است. بسیاری از ساکنان هزینه نسخه و درمان دندانپزشکی را پرداخت می کنند، اما برای افراد زیر 18 سال یا با درآمد پایین معافیت هایی وجود دارد.

با افزایش جمعیت در بریتانیا، ارائه خدمات بهداشتی رایگان به همه ساکنان هزینه بیشتری دارد و ارائه به موقع آن دشوار شده است. زمان انتظار برای درمان و درمان بیمارستانی از سوی متخصصان بهداشتی متحد افزایش یافته است. این امر منجر به افزایش خرید بیمه درمانی خصوصی برای افرادی شده است که می خواهند از درمان فوری در بیمارستان و با مشاور انتخابی خود اطمینان حاصل کنند.

هر کشور در بریتانیا خدمات بهداشت عمومی خود را رهبری می کند: NHS انگلستان، NHS اسکاتلند، NHS ولز و بهداشت و مراقبت اجتماعی در ایرلند شمالی. هر سرویس به دولت مربوطه آن کشور گزارش می دهد در حالی که بودجه مستقیماً از مالیات تأمین می شود.

ثبت نام به عنوان متخصص مراقبت های بهداشتی

برای کار به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی در بریتانیا، باید در هیئت مراقبت های بهداشتی مناسب خود ثبت نام کنید. در حال حاضر فقط پرستاران، ماماها و پزشکان می توانند از نتایج OET برای اهداف ثبت نام استفاده کنند. امید است که این امر در آینده نزدیک به سایر مشاغل OET نیز گسترش یابد.

برای پرستاران، هیئت پرستاری و مامایی ایرلند به نمرات OET زیر نیاز دارد:

نمرات B در Speaking و Writing.
نمرات C+ در Reading و Listening.
نتایج باید در 2 سال گذشته و از همان جلسه امتحان به دست آید.
برای پزشکان، شورای پزشکی ایرلند به نمرات OET زیر نیاز دارد:

4 درجه B (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن)
نتایج باید در 2 سال گذشته و از همان جلسه امتحان به دست آید.

آیا برای شرکت در آزمون OET نیاز به تجربه کاری دارم؟

خیر، برای شرکت در آزمون OET، نیازی به تجربه کاری نیست. هدف اصلی این آزمون، ارزیابی مهارت زبان انگلیسی شما در حوزه پزشکی است. بنابراین، هر کسی که در زمینه پزشکی فعالیت می کند، می تواند در این آزمون شرکت کند، بدون اینکه نیاز به تجربه کاری داشته باشد.

در هر صورت، برای شرکت در آزمون OET شما باید دارای مدارک و مدارک پزشکی معتبر باشید و دانش کافی در زمینه پزشکی و اصطلاحات پزشکی داشته باشید. همچنین، برای موفقیت در آزمون OET، نیاز است که مهارت های زبانی خود را برای استفاده در موقعیت های پزشکی بهبود بخشید و با استفاده از منابع آموزشی مختلف، مانند کتاب ها، دوره های آموزشی آنلاین و مجموعه های تمرین، خود را آماده کنید.

آیا می توانم برای شرکت در آزمون OET آنلاین ثبت نام کنم؟

بله، شما می توانید برای شرکت در آزمون OET آنلاین ثبت نام کنید. آزمون OET آنلاین، یکی از روش های محبوب برای شرکت در این آزمون است که به شما اجازه می دهد آزمون را در محیط آنلاین در خانه یا محل کار خود بدهید.

برای ثبت نام در آزمون OET آنلاین، باید به سایت رسمی OET مراجعه کرده و ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، شما باید به یکی از مراکز آزمون OET برای انجام تست های شنیداری و مکالمه مراجعه کنید. اما بخش های خواندن و نوشتن از طریق پلتفرم آنلاین انجام می شوند.

لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون OET آنلاین، باید دسترسی به اینترنت پایدار و کامپیوتر یا تبلت مناسب داشته باشید. همچنین، برای موفقیت در آزمون OET آنلاین، بهتر است قبل از آزمون، با پلتفرم آنلاین OET آشنا شوید و با استفاده از منابع آموزشی مختلف، مانند کتاب ها، دوره های آموزشی آنلاین و تمرینات شبیه ساز آنلاین، خود را آماده کنید.​

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30