راهنمای جامع آموزش انگلیسی
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

راهنمای جامع آموزش زبان انگلیسی ( یادگیری زبان انگلیسی )

این روزهای یکی از شرایط ادامه تحصیل در اکثریت کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر دنیا داشتن گواهینامه معتبر زبان انگلیسی می‌باشد. دانشجویان برای حضور در کلاس‌های خارج از کشور باید مدرک معتبر زبان انگلیسی ارائه دهند.با داشتن یک راهنمای جامع آموزش زبان انگلیسی به راحتی و در مدت زمان کم زبان انگلیسی را بصورت حرفه ای بیاموزید.

هنگامی که اقدام به ادامه تحصیل می‌کنید باید قبل از آن به آموزش زبان انگلیسی بپردازید و در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل، OET و … شرکت نمایید و نمره قبولی کسب کنید.

برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل، OET باید برنامه‌ریزی درست و اصولی داشته باشید. خوشبختانه وجود اینترنت موجب شده که مسیر آموزش همواره گشته و دیگر نیاز نیست برای پیداکردن یک موسسه معتبر زبان مدت‌ها و یا هفته‌ها وقت سپری شود.

برخی از موسسات مانند موسسه معتبر زبان هیراد به صورت تخصصی به آموزش آیلتس، تافل، OET می‌پردازد و حتی امکان حضور در کلاس آنلاین زبان را برای زبان‌آموزان مهیا می‌سازد. تجربه ارزشمند هیراد همانند پل رسیدن به موفقیت را هموار می‌سازد.

راهنمای جامع آموزش زبان انگلیسی

هر سطح، زبان‌آموزان می‌توانند در کلاس آنلاین زبان شرکت کنند و در تمامی موسسات معتبر زبان چهار مهارت اصلی: خواندن، گوش‌دادن، صحبت‌کردن و نوشتن آموزش داده می‌شود. این روند برای تمام زبان‌هایی همچون آموزش زبان آلمانی و سایر زبان‌ها انجام می‌پذیرد.

مطمئنا کسانیکه به صورت کامل و جامع توانایی بهره‌گیری از زبان را دارند کمتر در کلاس‌های آموزش زبان شرکت می‌کنند. از این‌رو اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان در یک سطح هستند و آموزش آنلاین زبان موجب می‌شود که پیشرفت سریعتری در آموزش به‌دست آورند.

راهنمای جامع آموزش تافل

تافل یک گواهینامه انگلیسی محبوب در سراسر جهان محسوب می‌شود. آموزش تضمینی TOEFL به دو صورت حضور در کلاس و آموزش آنلاین زبان در موسسه معتبر هیراد برقرار می شود. با توجه به شرایط بحرانی کرونا آموزش آنلاین زبان برای آزمون تافل اهمیت ویژه‌ای داشته، تمامی منابع به صورت فایل به دانش‌آموز انتقال می‌یابد.

مدت زمان آزمون TOEFL، 2 ساعت و 25 دقیقه طول می‌کشد. تافل دارای 4 قسمت می‌باشد هر مهارت 30 امتیاز دارد و در مجموع حداکثر امتیاز به 120 می‌رسد. چهار قسمت متشکل است از: نوشتن، خواندن، شنیدن و مکالمه‌کردن است که در خیلی از دانشگاه‌ها حداقل نمره قبولی نیز کفایت می‌کند. گواهینامه تافل دو سال اعتبار دارد.

راهنمای جامع آموزش زبان انگلیسی
راهنمای جامع آموزش زبان انگلیسی

راهنمای جامع آموزش آیلتس

آیلتس یک نسخه آکادمیک از آزمون می‌باشد که برای محیط‌های دانشگاهی و حرفه‌ای طراحی شده است. آزمون آیلتس یکی از محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی به شمار می‌رود.

آزمون آیلتس علاوه بر تحصیل نقش موثری در مجوز کار فرد دارد و در IELTS چهار بخش مورد نظر قرار می‌گیرد که شامل، خواندن، نوشتن، شنیدن و حرف‌زدن است. مدت زمان IELTS، 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد.

آزمون آیلتس با حضور بازرس معتبر انجام می‌پذیرد و در نتایج IELTS از مقیاس 1 تا 9 استفاده می‌شود و حداقل نمره قبولی بین 5.5 تا 6.5 می‌باشد. گواهینامه آیلتس دو سال معتبر است. مجموعه هیراد آموزش تضمینی آیلتس را در دوره های آموزش آنلاین زبان ارائه می‌دهد.

زبان انگلیسی بخاطر کارائی بالا محبوبیت بسیاری در دنیا دارد با شرکت در آزمون‌های بین‌المللی می‌توانید مسیر اقامت را سهل و هموار سازید. موسسه معتبر زبان هیراد به دو صورت حضوری و آموزش آنلاین امکان موفقیت را در آزمون آیلتس، آزمون تافل و آزمون OET افزایش می‌دهد.

هیراد با بهره‌گیری از اساتید مجرب توانسته تمامی زبان‌های کاربردی اعم از آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه و سایر زبان‌های را به زبان‌آموزان خود ارائه دهد. جهت مشاوره رایگان با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30