وبلاگ

چه طور می توانید نمره اسپیکینگ آیلتس خود را تقویت نمایید ؟

تقویت اسپیکینگ آیلتس
مقالات آموزشی

چه طور می توانید نمره اسپیکینگ آیلتس خود را تقویت نمایید ؟

تقویت اسپیکینگ آیلتس

تقویت اسپیکینگ آیلتس و اینکه چه طور می توانید نمره اسپیکینگ آیلتس خود را در مدت زمان کوتاهی به 7 و یا بالاتر برسانید ؟ همه را به شما در این مقاله پاسخ می دهیم.

روش های تقویت اسپیکینگ آیلتس:

می توانید با تمرین مستمر و جدی ، تقویت واژگان و مترادف ها، تقویت تلفظ و نظرات و همچنین شرکت در کلاسهای آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد نمره مهارت اسپیکینگ خود را به 7 و یا بالاتر افزایش دهید.

باید سعی کنید علاوه بر تمرین مستمر اسپیکینگ آیلتس انگلیسی عمومی خود را بهبود بخشید و کلمات و عبارات جدیدی یاد بگیرید. به علاوه باید روان صحبت کردن خود را با تمرین زیاد تقویت کنید. باید از انگلیسی صحبت کردن لذت ببرید و به هیچ وجه تحت فشار نباشید.

کلمات ربط متنوع در تقویت اسپیکینگ آیلتس:

توصیه می شود در اسپیکینگ خود از کلمات ربط متنوع به درستی استفاده کنید تا در اسپیکینگ شما انسجام و پیوستگی لازم صورت گیرد. به علاوه باید نظریات خود را در پارت های دو و سه آیلتس به خوبی سازمان دهی کنید ، تعداد پازها و مکس های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

اصطلاحات، کلمات و عبارات پرکاربرد در اسپیکینگ آیلتس به جهت کسب نمره 7

تقویت اسپیکینگ آیلتس با تکرار

باید نمونه های اسپیکینگ آیلتس را بلند جلوی آینه چندین بار با خودتان بخوانید و تمرین کنید. قویا توصیه می شود در اسپیکینگ خود ازکلمات، عبارات، قیود، افعال و کالوکیشن های متعدد استفاده کنید تا به اسپیکینگ خود تنوع زیادی دهید. ضمنا باید واضح صحبت کنید تا اگزمینر آیلتس به خوبی نظریات شما را متوجه شود و در نتیجه کاملا قانع شود.

لحن و صدا در IELTS Speaking:

باید در صدای خود احساس تزریق کنید به عبارت دیگر با احساس و از موضع قدرت صحبت کنید. در ضمن، لازم است آهنگ جملات و استرس کلمات را به کمک استاد آیلتس خود در مرکز تخصصی زبان هیراد تا حد ممکن تقویت کنید. اگر می خواهید در اسپیکینگ آیلتس حتما نمره 7 بگیرید لازم است باید اشتباهات کمی در اسپیکینگ خود داشته باشید.

اعتماد به نفس در IELTS Speaking:

شایان ذکر است که باید اعتماد به نفس خود را برای IELTS Speaking با تمرین و تقویت مهارتتان تا حد ممکن افزایش دهید. به علاوه نباید حاشیه روید و هر آنچه سوال از شما می خواهد عینا باید پاسخ دهید.

                      خوشحال خواهیم  در صورتی که این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 9 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30