مکالمه ، مکالمه زبان انگلیسی (English Converstation)

مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی و آموزش آن یکی از مهمترین روش هایی می باشد که باید به روز و با جدیدترین متدها همراه باشد. بهترین متد ها و جدیدترین روش ها در آموزشگاه زبان هیراد ارائه می شود.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

خیلی از ما از طفولیت با زبان انگلیسی آشنا شده ایم و مدت های مدیدی را به آموزش زبان پرداخته ایم و در مدارس نیز دوره های آموزش زبان را گذرانده ایم اما اگر قصد خروج از کشور با تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را داریم میزان آموزشی که دیده ایم برایمان کافی یا به عبارت بهتر سخن گفتن به زبان انگلیسی و مکالمه زبان برای ما امری بی دغدغه و ساده است و یا اینکه وقتی وقتی ژرف تر و بدون تعصب سطح زبان خود را برآورد می کنیم متوجه می شویم میزان اشراف ما به زبان انگلیسی کافی نیست و هر آنچه که در بخصوص در مدارس آموخته ایم تقریباً گرامر و دستور زبان صرف آموزش لغت بوده است که متاسفانه یه علت تلفظ های ناصحیح مدرسین مدارس لغات را هم به صورت ناصحیح تلفظ می کنیم در چنین وضعی خود را در یک کشور انگلیسی زبان تصور کنید .

آیا وقتی شروع به مکالمه زبان انگلیسی میکنید موجبات شادی و تفریح انگلیسی زبانان را فراهم می آورید یا به عبارت دیگر آنقدر سطح مهارت مکالمه و اسپیکینگ شما پایین است که تلفظ غلط و ناصحیح شما باعث خنده و تمسخر انگلیسی زبانان می شود.

با هر سطح زبانی به شما توصیه می کنیم که در تعیین سطح و ارزیابی زبان انگلیسی خود درنگ نکنید و مطابق با سطح زبانتان کلاس مناسب خود را برگزینید.

یکی از اصلی ترین و مشترک ترین اهداف زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی صحبت کردن و مکالمه زبان انگلیسی می باشد.چرا که مکالمه یا همان گفت و گو باعث برقراری ارتباط با افراد مختلف با فرهنگ های گوناگون می شود و به شما در آشنایی با افراد جدید در سرتاسر جهان کمک می کند.برای اینکه بتوانید مکالمه ای را شروع کنید می بایست بدانید که بهترین موضوعات برای شروع یک زبان مکالمه موفقیت آمیز در زبان انگلیسی شامل چه موضوعاتی می شوند.بنابرین کادر حرفه ای و مجرب مرکزتخصصی زبان هیراد در این بخش با ارائه موضوعاتی عالی برای شروع مکالمه در زبان انگلیسی به شما زبان آموزان در این زمینه کمک می کند

روند ورود به کلاس مکالمه زبان انگلیسی

در ابتدا باید سطح زبان انگلیسی شما ترجیحاً به صورت حضوری مورد ارزیابی قرار گیرد (زیرا آموزش مکالمه زبان هیراد بیش از مابقی رقبا سالها است که از آزمون تعیین سطح آنلاین برخوردار است . )

مقصود شما از حضور در کلاس مکالمه زبان انگلیسی چیست ؟

آیا قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید؟ یا در پی بهبود مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی هستید ؟

پس از بازگو کردن مقصودتان از شرکت در کلاس مکالمه زبان کارشناسانمان شما را جهت ثبت نام در دوره مناسب ، هدایت تحصیلی می کنند.

چه دوره مکالمه ای برای شما مناسب است ؟

بسته به نیازتان ، سرعت آموزش را انتخاب خواهید کرد ، منظور کلاس فوق فشرده مکالمه ، کلاس فشرده مکالمه و کلاس ترمیک مکالمه است .

دوره هایی که برای شما در کلاس مکالمه

1. دوره های مکالمه عادی با تدریس کتب American English File

2. دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی با نام دوره کاربردی آموزش زبان PET (کتب تالیفی مرکز زبان هیراد)

3. دوره جنرال اسپیکینگ (General Speaking)

4. دوره بحث آزاد (کلاس Free Discussion)

توجه داشته باشید دوره General Speaking جز دوره های عمومی زبان انگلیسی است ولی به نحو چشمگیری بربهبود مهارت مکالمه شما تاثیر دارد و اگر می خواهید در تاپیک های مختلف زندگی روزمره به انگلیسی سخن بگویید و در کنار یک انگلیسی زبان به اصطلاح کم نیاورید در کلاس بحث آزاد ما شرکت کنید.