دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی (TTC)

دوره های تربیت معلم و مدرس زبان انگلیسی TTC - TTCچیست ؟

دوره های TTC چیست؟

دوره های TTC در واقع دوره های تربیت معلم برای تدریس دوره های متفاوت زبان انگلیسی می باشد و TTC مخفف Teacher Training Course می باشد.

در دوره تربیت معلم و مدرس(TTC) مرکز تخصصی زبان هیراد چگونگی ارتقاء مهارت در تدریس و روش های به روز تدریس دوره های متفاوت زبان انگلیسی را به طور کامل آموزش می دهد.

تفاوت دوره تربیت مدرس (TTC) مرکز تخصصی زبان هیراد با سایر مراکز دیگر این است که مدیران آموزشی این مرکز اعتقاد دارند که دوره تربیت معلم (TTCباید کاملا به صورت کاربردی تدریس شود و از پرداختن به نکات تئوری باید پرهیز گردد زیرا تدریس یک تجربه است و با تمرین می تواند به اوج برسد .

دوره تربیت مدرس (TTCمرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد درطول  8 جلسه ،به مدت “1:30 روش تدریس کتاب های کودکان ،نوجوانان وبزرگسالان آموزش داده می شود .این دوره ها برای آموزش مکالمه و زبان عمومی هستند .اساتید در 3 جلسه اول مراحل تدریس را قدم به قدم آموزش می دهند و سپس از شرکت کنندگان در کلاس درخواست می کنند که با آمادگی قبلی اقدام به DEMO دادن کنند یعنی به طور کاربردی تدریس کنند ودر عمل تدریس را تجربه کرده و نقاط ضعف خود را با راهنمایی اساتید هیراد بیابند و مرتفع سازند.

تمام جزئیات در دوره تربیت معلم (TTC)در کمترین زمان تدریس می شوند و سپس از شرکت کنندگانی که Demo آنها قابل قبول بوده است دعوت به شرکت در کلاس اساتید هیراد می شود تا در تعداد جلسات مشخصی در کلاس های واقعی مهارت های تدریس خود را افزایش دهند ودر نهایت بعد از بررسی مدیران آموزشی این مرکز از افرادی که به قابلیت های مناسبی در امر تدریس رسیده باشند دعوت به عمل می آید تا به عنوان استاد در مجموعه هیراد تدریس نمایند.

ما اعتقاد داریم تدریس و انتقال صحیح مطالب امری کاملا متفاوت با میزان دانش است . انتقال صحیح و ساده مطالب می تواند کلاس را برای هر زبان آموزی جذاب کند. ما در این دوره به دانش پژوهان می آموزیم که در کلاس ها معلمی کنند زیرا معلمی کردن یک مهارت است و افرادی که به درستی آن را بیاموزند می توانند مبدل به اساتیدی گرانمایه و حرفه ای گردند.

در مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد دوره های تربیت مدرس(TTC) برای کلاس های تخصصی مانند کلاس آیلتس(IELTS) ،پری آیلتس (Pre-IELTS) و تافل آی بی تی (TOEFL iBT) موجود است که هم به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی انجام می شود.

محل برگزاری
زمان برگزاری
تعداد جلسات
نام دوره
شعبه میرداماد
شنبه - دوشنبه
8 جلسه 1/5 ساعت
دوره تربیت مدرس (TTC)

گاهی اوقات بر اساس تصمیم گیری مدیران آموزشی این مرکز، کلاس های تربیت مدرس (TTC) به جهت برگزاری DEMO  های بیشتر از 8 جلسه به 10 جلسه افزایش می یابد ، امید واریم که بتوانیم با استفاده از اساتید با تجربه و حرفه ای در کمترین مدت زمان مهارت های تدریس، شرکت کنندگان محترم را ارتقاء دهیم و معلمی را در این زمان به شما آموزش دهیم.

این صحیح است که هر مهارتی به استعداد ذاتی نیاز دارد ولی در بحث تدریس بخش قابل توجهی از مهارت فرد اکتسابی است و با تمرین، فردی که حتی استعداد کمتری داشته باشد می تواند به استاد توانمندی تبدیل شود.

به طور کلی یکی از اهداف اصلی تدریس دوره های تربیت مدرس (TTC) مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد این است که اساتید مجربی را پرورش داده و در امر آموزش مرکز، این اساتید را به کار گیرد یا به عبارت دیگر اولین مصرف کننده این تولید، مجموعه ی هیراد خواهد بود .

به طور کلی در کلاس های تربیت معلم (TTC) هیراد موارد ذیل تدریس می گردد:

  • آموزش مراحل قدم به قدم در تدریس هر بخش
  • چگونگی برقراری ارتباط با دانش پژوهان
  • چگونگی برگزاری یک کلاس با هیجان
  • چگونگی ایجاد انگیزه و علاقه در دانش پژوهان
  • آموزش عبارات مورد نیاز در کلاس در حین آموزش (Classroom Language)
  • چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های دانش پژوهان در حین مکالمه در کلاس
  • چگونگی بازی با کلمات در کلاس به جهت تقویت خلاقیت های دانش پژوهان در مکالمه
  • چگونگی تبدیل نکات تئوری به آموزش عملی در کلاس

دانش پژوهان در دنیای مدرن امروز فقط علاقه مند به شرکت در کلاس هایی هستند که معلمان آن مجموعه مهارت کاربردی تدریس را دارا باشند و دانش پژوهان را ترغیب کنند با تمام اطلاعات تدریس شده در کلاس ،صحبت نمایند و همه چیز را لمس کرده و بتوانند به راحتی شروع به مکالمه در هر سطح آموزشی کنند.

 این کلاس ها می تواند شما را به این قابلیت ها در امر آموزش برساند.

تماس با آکادمی هیراد