☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

کلاس های تابستانی

IELTSSummer Classes

(کلاس­ های تابستانی)

به ما اعتماد کنید... شگفت­ انگیزترین کلاس­ های تابستانی را برای علاقه­ مندان دانش در قالب دوره ­های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می ­کنیم. طرح درس خاصی برای دوره­ های تابستان توسط دپارتمان آموزشی این مرکز طراحی شده تا در کمترین زمان ممکن مواد آموزشی به طور منسجم به دانش­ پژوهان محترم انتقال داده شوند. انسجام در ارائه مطالب در همه­ ی دوره­ ها شعار اصلی این مرکز است. به والدین محترم این اطمینان داده می ­شود که بعد شرکت در دوره­ های تابستان بعد از تعیین سطح همه­ ی دانش­ پژوهان در کلاس ­های طول سال این مرکز شرکت کرده و طبق سیستم آموزشی مدرن هیراد قدم به قدم به یادگیری بپردازند.

دوره ­های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در طول سال به طور منظم برگزار می ­شوند.

لازم به ذکر است که یک کودک از سطح مبتدی دوره­ های کودکان می­ تواند یادگیری انگلیسی را شروع کرده و بعد از پایان این دوره وارد دوره­ ی نوجوانان گردد و سپس دوره­ ی بزرگسالان را سپری کرده و حتی در همین مرکز خود را برای شرکت در آزمون ­های بین ­المللی آماده سازد یعنی صفر تا صد انگلیسی را در همین مرکز دنبال کرده و به هدف اصلی خود دست یابد. تمامی کلاس ­ها توسط observer هر چند جلسه یکبار مورد نظارت قرار می­ گیرد تا خدمات آموزشی با بالاترین کیفیت به دانش­ پژوهان محترم ارائه گردد. (به امید دیدار شما در این مرکز)

(امیدواریم شما هم به زودی هیرادی شوید)

((با شرکت در دوره­ های تابستان تفاوت را احساس کنید))

دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سیستم آموزشی مرکز لینک های مکالمه بزرگسالان و مکالمه کودکان و نوجوانان را مطالعه بفرمایید.