☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

خودآموز زبان انگلیسی مکالمه سطح مبتدی

در بسته خودآموز زبان سطح مبتدی مکالمه به آموزش مباحث پایه ای زبان انگلیسی می پردازد و نکات بنیادی را تدریس می کند و از هر گونه پرداخت به نکات حاشیه ای پرهیز می کند . دفترچه راهنمای این بسته به راحتی شما دانش پژوهان محترم را خیلی دقیق هدایت می کند تا مواد آموزشی موجود در این بسته را به راحتی مطالعه کنید و به هدف خود برسید .در آموزش زبان انگلیسی نکات پایه ای از اهمیت زیادی برخوردار است خودآموز مکالمه زبان انگلیسی هیراد روی نکات گرامری پایه به همراه جمله سازی کاربردی کار می کند .

khod amooz mobtadi Hirad

نکته مهم :

به افرادی که سطح زبانشان ضعیف است توصیه می گردد خودآموز زبان مکالمه سطح مبتدی را خریداری نمایند و شروع به مطالعه کنند و سپس خودآموز زبان سطح میانی را تهیه و در نهایت برای متعادل شدن سطح زبانشان خودآموز سطح پیشرفته را خریداری و مطالعه کنند .

باید خاطر نشان ساخت که یکی از برترین مزایای خودآموز زبان هیراد آزمون تعیین سطح رایگان آنلاین آن اس که از طریق همین وبسایت در دسترس عموم قرار دارد با استفاده از این آزمون می توانید سطح زبان خود را مورد سنجش قرار دهید و سپس خودآموز زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در زمان و هزینه ها حداکٍثر صرفه جویی را نمایید .

نکته دوم:

دانش پژوهانی که مشتاق به شرکت در آزمون بین المللی آیلتس هستند می توانند پس از تعیین سطح مستقیماً خودآموز زبان پیش نیاز آیلتس را خریداری نمایند و اگر سطح زبانشان در آزمون رایگان آنلاین تعیین سطح هیراد Upper Intermediate  باشد مستقیماً خودآموز زبان آیلتس هیراد را خریداری نمایند و در نهایت فضای بهترین آموزشگاه زبان را برای خود شبیه سازی کنند و خود آموزگار خویشتن باشند.