☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

خودآموز زبان انگلیسی در دنیای تجارت (Business)

 

خودآموز زبان دنیای تجارت و کسب و کار هیراد  بسیار مختصر و جامع و کاربردی گردآوری شده و به همه سوالات یک تاجر یا Businessman پاسخ می دهد و آموزش جامعی در زمینه مکالمات و مکاتبات تجاری به شما ارائه می گردد علاوه بر آن تضمین می کنیم که تمامی جملات و اصطلاحات پرکاربرد در جلسات Presentation و دیگر موقعیت های تجاری رانیز شامل می شود. خودآموز Business هیراد دارای نقشه راهنمای آموزش گام به گام بوده و زمانبندی مناسب را نیز برای مطالعه دوره برای شما مشخص می کند و به عبارت دیگر یک معلم خصوصی حقیقی برای شما خواهد بود همچنین فیلم های آموزشی موجود در این پکیج شما را بیش از پیش در کسب مهارت های زبان انگلیسی یاری می کند.  

bussiness hirad

بسته خودآموز دوره کار و تجارت مرکز زبان هیراد (BEC) بسیار حرفه ای گردآوری شده است و هر دانش پژوه می تواند با مطالعه این بسته به اطلاعات کاملی پیرامون تمام موضوعات اصلی BECدستیابد. این مرکز به شما اطمینان می دهد که هیچ مبحثی در زمینه  مکالمه تجاری از قلم نمی افتد.

به بازرگانان محترم اطمینان داده می شود که در بسته های خودآموز دنیای کار و تجارت مرکز زبان هیراد همه نکات کاملاً تدریس می شوند و سازماندهی اطلاعات به بهترین حالت در این بسته ها صورت گرفته است. بازرگانان و تجار محترم با مطالعه دقیق مواد آموزشی موجود در این بسته ها به اوج توانمندی در همه زمینه های زبان تجاری دست می یابند. در ارائه مطالب در پرداختن به حاشیه کاملا خودداری شده و فقط نکات کاربردی در دنیای امروز تدریس می شوند.

در خودآموز زبان دنیای تجارت و کسب و کار به عناوین ذیل پرداخته می شود:

  1. مکالمه تجاری
  2. نامه نگاری و مکاتبات تجاری
  3. انواع نامه های تجاری
  4. عبارات و اصطلاحات پرکاربرد در دنیای تجارت و کسب و کار
  5. تدریس اختصار های تجاری
  6. جملات و عبارات کاربردی در جلسات و Meeting ها
  7. جملات و اصلاحات کاربردی در مذاکرات Negotiation
  8. اصطلاحات و عبارات پرکاربرد در Presentations
  9. لغات و اجملات و اصطلاحات کاربردی در روابط اجتماعی (Socialization)
  10. ایمیل و نامه نگار الترونیک و عیره ....

به ما اعتماد کنید!