☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

خودآموز آیلتس

خودآموز آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد بسیار مختصر و مفید طراحی شده و براساس جدیدترین متدهای آموزشی روز و به راحتی می تواند به مسیر یادگیری یک دانش پژوه جهت دهد زیرا طرح درس ارائه شده در این خودآموز بسیار جامع و ریزبینانه طراحی شده است و نکته بارز این خودآموز زبان این است که به یادگیری دانش پژوه جهت می دهد و به زبان آموز این فرصت را می دهد که از نکات غیر ضروری و حاشیه ای اجتناب نماید .

khod Amooz IELTS Hirad

توضیحات تکمیلی

در بسته خودآموز آیلتس به تدریس چهار مهارت Listening ،Reading ،Speaking ، Writing پرداخته می شود . در ابتدای تکنیکهای مربوط به هر مهارت به طور کامل تدریس می گردد  و سپس تمامی مهرت های تدریس شده در تمارین متعدد به طور کاربردی به زبان آموز نشان داده می شود .به هیراد اطمینان کنید این بسته ها بسیار مختصر و مفید و کاربردی طراحی شده است .

در دفترچه راهنمای این بسته تمامی جزئیات به همراه طرح درس مطالعه روزانه توضیح داده شده اند حتی بهتر از معلم داخل کلاس !

خودآموز آیلتس هیراد توسط اساتید زبده و نخبه و ممتحنین آیلتس تهیه و طراحی شده است و در پایان فرایند آموزشی و حل تمرین ، دانش پژوه باید در آزمون پایان دوره شرکت کرده و میزان پیشرفت خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهد.  

در بسته خودآموز IELTS مرکز زبان هیراد همه مهارتها تک به تک به طور کامل تدریس می شوند .مطالب در این بسته بسیار حرفه ای سازماندهی شده اند . آموزش در این بسته بسیار منسجم و با زبان معلم ساده و روان است . این بسته می تواند در کمترین مدت زمان دانش پژوه را برای آزمون اصلی IELTS وقت صرف کند می تواند این بسته را در طول مدت 3 ماه به پایان برساند. اگر دانش پژوهان خیلی فشرده این بسته را مطالعه کنند و روزی 3 ساعت و بیشتر روی مطالعه این بسته زمان صرف کنند در مدت زمان 2 تا 1/5 ساعت می توانند این بسته را به پایان برسانند و در آزمونهای طبقه بندی شده پایانی IELTS Mock موجود در این بسته شرکت کنند.