☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

آموزش روش های تدریس انگلیسی

در این دوره کوتاه مدت (short- term course) شرکت کنندگان به قابلیت های لازم برای تدریس زبان انگلیسی در دوره های متفاوت دست می یابند و به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند. لازم به ذکر است که فرایند آموزش نیاز به یکسری توانمندی های ذاتی دارد اما شرکت در این دوره می تواند به طور قابل التوجهی به رشد و شکوفایی این توانمندی ها کمک کند.

توجه به موارد: 

Accuracy (دقت دانش پژوه)

Fluency (به کارگیری روان و سلیس زبان)

Practical Tasks (عملیات کاربردی تدریس)

Interaction (تعامل بین استاد و دانش پژوه)

Language Production (مرحله تولید و کاربرد زبان)

 Group Repetition(تکرار گروهی در کلاس)

Language of Teaching (زبان تدریس)

Simplicity in Teaching (سادگی در تدریس)

TTC Standards   (استانداردهای TTC)

  • این دوره ترکیبی از نکات تئوری و عملی در تدریس است.(Mixture of Theory And Practice)
  • این دوره به شما دانش پژوهان امکان تدریس در مؤسسات، دبیرستان و مدارس دو زبانه را می دهد و چشم انداز شغلی خوبی را برای شما مهیا می سازد.(Excellent Job Prospective)
  • شرکت در  Demo تدریس در جلسات پایانی این دوره


عناوین دوره های TTC

دپارتمان جذب مدرس و نیروی انسانی هیراد (Human Resource Departmentدر صورت نیاز به جذب نیروهای جدید هم برای تدریس دوره های متفاوت انگلیسی و هم برای پست های سازمانی مرتبط اطلاع رسانی می کند. ضمناً متقاضیان جهت همکاری با این مرکز  می توانند به سایت www.hiradenglish.com  بخش دعوت به همکاری مراجعه کرده و فرم مربوطه را پرکنند تا فرایند استخدام صورت گیرد.


TTC Certificate

در پایان این دوره کوتاه مدت، بعد از برگزاری جلسات Demo و تایید نهایی مدیران آموزش مرکز، مدرکی معتبر (Valid Certificate ) در سر برگ Hirad  و ممهور با زبان لاتین همراه با هلوگرام مرتبط به فرد متقاضی ارائه   می گردد. این مدرک صادره قابلیت ارائه در همه مؤسسات آموزشی زبان به جهت شروع فعالیت تدریس زبان را دارد.لازم به ذکر است که افراد موفق در این دوره بعد از شروع به تدریس در مرکز هیراد و کسب تاییده های لازم با هماهنگی دپارتمان آموزشی جهت ارتقاء کیفی هر چه بیشتر سطح آموزش به شهر استامبول ترکیه فرستاده شده تا در مرکز British Side (نماینده رسمی  British Council)دوره کوتاه مدت TESOL را بگذرانند و مدرک معتبر را از British Council انگلستان دریافت نمایند و برای افراد متقاضی در دوره های تربیت مدرس IELTS شرکت در دوره Celta  بعد از کسب تاییدهای لازم برنامه ریزی می گردد. هزینه های برگزاری دوره های فوق در شرایط و زمان خود متعاقباً اعلام می گردد.

With teaching English you feel difference