صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

TOEFL iBT


کلاس های آماده سازی آزمون بین المللی

دپارتمان آموزش TOEFL iBT هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی آزمون TOEFL iBT و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه این دوره و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون TOEFL iBT و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون TOEFL iBT می نماید.

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی TOEFL iBT به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون TOEFL iBT
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری طرح درس دقیق جهت این دوره
  • ارائه و برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظرمطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه TOEFL iBT         
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
  • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی TOEFL iBT با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی

برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

شرایط برگزاری:

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره ها را بگذرانند. به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون TOEFL iBT در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:


دوره کلاس های آمادگی آزمون TOEFL دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمونTOEFL iBT (Test Of English as a Foreign Language  (internet Based Test)) در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمون TOEFL iBT هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 120 ارزیابی و اعلام مینماید.

کلاس های آمادگی این آزمون در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت مجزا و اختصاصی برای هر مهارت برگزار می گردد.

کلاس های آمادگی آزمونTOEFL iBT  هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:


لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره TOEFL ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observeمی شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

به جهت آشنایی کافی با طرح درسTOEFL روی فایل های زیر  (PDF lesson plans) کلیک کنید.

شعار هیراد نظارت مستمر بر روی فرآیند آموزش در هر دوره می باشد.

Writing    Reading    Speaking    listening


نحوه گذراندن دوره آمادگی آزمون TOEFL iBT

داوطلبینی که تمامی مهارت های خود را یکجا ثبت نام نمایند،‌ از هدیه ویژه برخوردار می شوند

و جمعا 140 هزار تومان کمتر از ثبت نام تک تک مهارت ها برای ثبت نام پرداخت می نمایند.

.

شرایط ویژه دوره های آمادگی آزمونTOEFL iBT

کلاس های آمادگی آزمون TOEFL iBT هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون TOEFL iBT تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

 اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون TOEFL iBT و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلیTOEFL iBT

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی TOEFL iBT ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس های TOEFL iBT برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگهWriting پس از اتمام دوره  Writing

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره هایTOEFL iBT پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونهWriting های آنها می باشد. در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هرWriting و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند. زبان آموزان دورهTOEFL iBT از امکان تصحیح رایگان 3 برگهWriting برخوردارند و این هم هدیه 120 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس هایTOEFL IBT Writing می باشد.

صرفه جویی در هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام دوره های آمادگی آزمون TOEFL iBT جمعا در هر چهار مهارت در هیراد برابر با 1 میلیون و 20 هزار تومان می باشد. اکنون زبان آموزان عزیزی که هر 4 مهارت خود را یکجا ثبت نام نمایند، فقط 880 هزار تومان برای کلیه کلاس های خود پرداخت می کنند و این هم هدیه 140 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های TOEFL IBT