صفحه اصلی همکاری با ما نتایج کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر تقویم آموزشی دانلودها خدمات مکاتباتی EN
logo
منوی اصلی

کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس - آموزش مجازی آیلتس

( IELTS Training in Virtual World )

از آنجائیکه تعداد کثیری از متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس امکان حضور در کلاسهای گروهی و خصوصی در محیط موسسه را ندارند و از طرفی به علت ترافیک و بعد مسافت قابلیت انجام این کار را ندارند مرکز زبان هیراد دپارتمان آیلتس اقدام به برگزاری کلاسهای مجازی آیلتس نموده است . فرآیند این کار از طریق Skype و یا Whats appصورت می گیرد . برای متقاضیانی که در شهرهای دیگر ایران اقامت دارند ، بعد از انجام مشاوره و تعیین سطح و برنامه ریزی لازم و تعیین تعداد جلسات مورد نیاز متناسب با هدف متقاضی ، مواد آموزشی و کتب لازم برای فرد متقاضی پست     می گردد و سپس کلاسهای خصوصی مربوطه در روزهای تعیین شده ، تشکیل می گردند .

کلاس آنلاین آیلتس 

در زمانهای تعیین شده اساتید به اپلیکیشنها وصل می شوند و تدریس آغاز می گردد .                مدت زمان تدریس هر جلسه کلاس خصوصی 90 دقیقه می باشد و در صورت نیاز به برگزاری کلاس بصورت فشرده ، کلاس 2 یا 3 جلسه پشت سرهم تشکیل می گردد .

 بعضی از متقاضیان نیاز به کلاسهای alFundament ( پایه ای ) دارند و بعضی از متقاضیان با دوره های آمادگی آزمون آیلتس شروع می کنند . مقالات دانش پژوهان از طریق اپلیکیشن Whats app و یا از طریق Email برای استاد مربوطه ارسال می گردد و بعد از تصحیح مقاله برای فرد متقاضی فوروارد می گردد . حتی دانش پژوه می تواند مکالمات خود را ضبط کرده و برای استاد مربوطه جهت تصحیح از طریق اپلیکیشن های موجود ارسال نماید . هنگامی که تمام مواد آموزشی مورد نیاز برای تدریس برای فرد متقاضی قبل از شروع دوره ، ارسال گردد فرد متقاضی به راحتی از طریق تدریس مجازی پیشرفت کرده و به موفقیت می رسد .

 توصیه می گردد که کلاسهای مجازی 2 یا 3 روز در هفته برگزار شوند اما می توانند هرروز هفته در صورت نیاز فرد متقاضی برگزار گردد . مدیران آموزشی این مرکز دقیقاٌ تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می کنند .

 مرکز زبان هیراد مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد و تمام زیر ساخت های آموزشی مجازی در این مرکز توسط دپارتمان ITفراهم شده است بنابراین فرآیند آموزشی به بهترین حالت صورت       می گیرد . جهت انجام مشاوره و تعیین سطح با شعب هیراد تماس حاصل فرمائید .

( دپارتمان آموزشی آیلتس مرکز زبان هیراد )