☰ Menu
logo
☰ Menu
منوی اصلی

چرا کلاس آنلاین هیراد

سیستم آموزش آنلاین ایت مرکز بسیار ساده و حرفاه ای است و هم دانش پژوهان می توانند از این سیستم به راحتی به جهت تقویت زبان انگلیسی استفاده کنند .در سیستم آنلاین ، اساتید در هر جلسه یک ساعت و نیم به تدریس می پردازند و مواد آموزشی برای شرکت کنندگان از طریق ایمیل ارسال می گردد این سیستم بسیار تعاملی است و به راحتی دانش پژوهان می توانند با استاد خود سخن گفته و ارتباط مستقیم داشته باشند و به عبارت دیگر استاد متکلم وحده نخواهد بود و هچنین مطالب و TEXT تدریسی توسط اساتید روی سیستم تایپ میگردد و در اختیار دانش پژوهان خواهد بود

حتی اساتید می توانند فیل صوتی ، Word ، powerpoint و ... را در حین آموزش برای همه دانش پژوهان به اشتراک بگذارند . نمونه ای از فیلم در حین آموزش اساتید جهت معرفی بهتر این سیستم در پایین صفحه برای شما به نمایش گذاشته شده است.


با این سیستم کلاس در منزل شما اجرا می شود در دوره آنلاین هراد اساتید به تدریس می پردازند اما در دوره های مجازی یکسری فیلمها از قبل ضبط شده و بعد از ثبت نام اینترنتی به فرد متقاضی دسترسی داده شده و می تواند فیلم ها را تماشا کند . لازم به ذکر است دوره ها در این سیستم ضبط می شوند و اگر دانش پژوه نتوانست به هر دلیلی در جلسه مذکور شرکت کند می تواند از طریق لینک دریافتی فایل ضبط شده را دریافت نماید.

دمو و نمایش برخی از دوره های آنلاین در سال 99:ویژگیهای خاص دوره های انلاین هیراد 

۱. تعاملی بودن کلاس

 ۲. قابلیت سیستم برای ایجاد صدای رسای دو طرفه

‌ ۳. مجهز به تخته

 ۴. اشتراک فیلم , پاورپوینت و هر  گونه مواد اموزشی

 ۵ .قابلیت اشتراک فایل لیسنینگ

 ۶. ضبط کل تدریس برای دانش پژوهان

 ۷ .تصحیح اشتراکی مقالات

۸. قابلیت پرسش و پاسخ

 ۹ .کیفیت تصویر عالی و صدا

 ۱۰ .امکان چت دانش پژوهان با استاد در حین اموزش

 ۱۱. رنگی کردن نکات مهم

۱۲ .دسترسی به‌ صدا برای اسپیکینگ حتی در کلاسهای گروهی

 ۱۳. قابلیت اجرا در منزل