صفحه اصلی همکاری با ما نتایج کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر تقویم آموزشی دانلودها خدمات مکاتباتی EN
logo
منوی اصلی

بانک کتاب و نشریات آموزشی GRE

در این پست از وبسایت کاردوآنلاین مجموعه 5000 لغت آزمون GRE را به شما متقاضیان عزیز این آزمون تقدیم می کنیم. این مجموعه را می توان کاملترین مجموعه آموزش لغات امتحان جی آر ای دانست. اما آزمون جی آر ای چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ همانطور که می دانیم، آزمون جی آر ای یکی از آزمونهایی است که در مقاطع بالاتر تحصیلی (دکترا) از داوطلبین این امتحان گرفته می شود. در ایران سازمان سنجش آموزش کشور از متولیان برگزاری این آزمون به شمار می رود. در ادامه به بررسی بیشتر این آزمون و نقش کلمات و لغات پرکاربرد آن در میزان موفقیت در این آزمون بیشتر بحث می شود.

آزمون GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می باشد. هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این آزمون معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند زیرا آنها معتقدند که دانشجویان علاوه بر یاد گرفتن مطالب علمی و تخصصی بایستی در زمینه سیاسی، قدرت استنتاج و درک متون عمومی دشوار را کسب کرده باشند.

این آزمون در دو سطح General (عمومی) و Subject (تخصصی) برگزار می‌شود که دارای 3 قسمت درک زبانی (verbal)، کمی (quantative) و قسمت تحلیلی (analytic) است. در قسمت زبانی معمولاً متضاد و مترادف کلمات دشوار پرسیده می‌شود و در واقع فقط به میزان دایره لغات دانشجو توجه می‌شود. لغات پرسیده شده واقعا دشوار و برای اکثر دانشجویان ناآشنا می‌باشد. در قسمت کمی سوالات ریاضی نسبتا ساده‌ای پرسیده می‌شود تا توانایی‌های ابتدایی داوطلب مورد سنجش قرار گیرد. قسمت تحلیلی هم در مورد تحلیل یک موضوع بحث برانگیز می‌باشد و به صورت نوشتاری است. یعنی از داوطلب خواسته می‌شود تا در مورد موضوع مشخصی متنی بنویسد و تحلیل‌های شخصی خود را بیان کند.

این آزمون به دو صورت CBT و PBT برگزار می‌شود اما در ایران فعلا فقط به صورت PBT برگزار می‌گردد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی موسسه ETS در آینده این آزمون به روش iBT نیز برگزار می‌شود.

همانطور که از توضیحات فوق الذکر دریافت می شود، لغات این آزمون بخش بزرگی از آن را تشکیل می دهند. همچنین لغات مطرح شده در آن، لغاتی واقعا دشوار هستند، به طوریکه بسیاری از افرادی که زبان انگلیسی شان در سطح متوسط به بالا نیز هست، از پاسخگویی به این بخش از سوالات عاجزند.

با داشتن این مجموعه می توان به جرات گفت که داوطلب آزمون جی آر ای بر 90 درصد لغات آن تسلط کافی خواهد داشت.

دانلود کتاب

رمز: www.kardoonline.com

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

در این پست کتاب GRE with 4 Practice Tests 2014 را برای شما در نظر گرفته ایم. این کتاب شامل چهار تست کامل GRE می باشد که در کنار تمرین های اضافی آنلاین میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند. تمامی نکات و راهکارهای لازم برای آزمون را در کتاب GRE with 4 Practice Tests 2014 خواهید یافت. علاوه بر این، دو تست کامل به همراه جواب و توضیحات کامل، نظرات افراد صاحب نظر در مورد تست، تمرین های تکمیلی برای هر قسمت (verbal Reasoning, Quantitative Reasoning, and the Essays)، نکات مربوط به جواب دادن تست های Text Completion, Numeric Entry, Quantitative Comparison فقط بعضی از ویژگی های کتاب GRE with 4 Practice Tests 2014 می باشند. این کتاب را بصورت رایگان از کاردوآنلاین دانلود کنید.

Get all the prep you need to ace the GRE with 4 full-length practice tests, thorough GRE topic reviews, and extra practice online.
Inside the Book: All the Practice & Strategies You Need
· 2 full-length practice tests with detailed answer explanations
· Expert subject reviews for all GRE test topics
· Drills for each test section—Verbal Reasoning, Quantitative Reasoning, and the Essays
· Key strategies for tackling Text Completion, Numeric Entry, Quantitative Comparison, and other question types
· Practical information & general GRE strategies

  دانلود کتاب

  رمز: www.kardoonline.com

  -------------------------------------------------------------------------------------

  ویرایش نوزدهم کتاب Barrons Guide to New GRE براساس آزمون جدید GRE تدوین شده است و دربرگیرنده توضیحات , تمرینات و توصیه هایی در رابطه با بخشهای مختلف آزمون جدید GRE می باشد که به سال 2011 منتشر شده است .

  Barrons Guide to New GRE 19 th ed

  Barron’s New GRE: The Leader in Test Preparation is a proper study material for GRE aspirants. It has been revamped as per the new syllabus and also has exercises and problems pertaining to it

  دانلود کتاب 

  رمز: www.kardoonline.com

  -------------------------------------------------------------------------------------

  آزمون جی آر ای یا همان GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می باشد. همان طور که از نام این آزمون مشخص می باشد، هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این آزمون معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند زیرا آنها معتقدند که دانشجویان علاوه بر یاد گرفتن مطالب علمی و تخصصی بایستی در زمینه سیاسی، قدرت استنتاج و درک متون عمومی دشوار را کسب کرده باشند.

  کتاب حاضر طبق آزمون جدید GRE  که  به GRE Revised Test معروف است نوشته شده است و منبع کاملی برای شرکت کنندگان در این آزمون می باشد.علاوه بر کتاب شما میتوانید نرم افزار این مجموعه را هم به رایگان دریافت نمایید.

  Kaplan New GRE 2011-2012 Premier

  Publisher: Kaplan | 2011 | ISBN: 1607148498 | 588 pages | 45 MB

  The Graduate Record Exam (GRE) is taken by college graduates looking to gain entrance to graduate school in business, the arts, sciences, and humanities. With an increasing number of graduate and business school applicants and an increasing number of GRE test-takers-now a complete test overhaul by the test-maker-a high GRE score is critical to set yourself apart from the competition.

  New GRE 2011-2012 Premier with CD-ROM is a comprehensive package that includes a book, CD-ROM, and online companion with in-depth strategies, test information, and practice questions to help students score higher on the new GRE Revised General Test. New GRE 2011-2012 Premier with CD-ROM is fully updated and revised with 75 percent all-new content covering the revised and expanded Verbal, Quantitative, and Analytical Writing Assessment Test sections, including 50 percent new practice questions and brand new strategies for each of the new question types.

  دانلود کتاب

   رمز: www.kardoonline.com