صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

امتیاز قابل قبول در آزمون آیلتس

آیا بدون تمرین و مطالعه امکان کسب امتیاز قابل قبول در آزمون آیلتس وجود دارد ؟

از آنجائیکه آزمون آیلتس ، یک آزمون بسیار علمی و اکادمیک است ، بنابراین کسب نمره قابل قبول در این آزمون بدون مطالعه ، تمرین و برنامه ریزی امکان پذیر است .

 این مقاله توسط استادی به رشته تحریر درآمده است که 20 سال سابقه آموزشی و تحقیق پیرامون این آزمون را دارد . در این آزمون اگر دانش پژوه از استاد باتجربه و حرفه ای استفاد ه کند و از طرفی با برنامه ریزی و طرح درس مطالعه در منزل حرکت کند ، کسب امتیاز بالای 7 اصلاٌ کار سختی نیست. بعضی از دانش پژوهان اشتباهاٌ بر این باور هستند که برای کسب امتیاز عالی در آزمون آیلتس باید کل نکات انگلیسی را یاد بگیرند . باور کنید که این دیدگاه کاملاٌ نادرست است در سطح زبان عمومی و پایه یادگیری یک سری از نکات در راستای آزمون آیلتس منطقی است و مطالعه بخش های دیگر دانش پژوه را فقط خسته می کند و اطلاعات یادگیر شده در نتیجه آزمون تأثیری ایجاد نمی کند . بنابراین آمادگی برای آزمون آیلتس خیلی دشوار نیست به شرط اینکه دانش پژوه استاد حرفه ای داشته و از طرفی با برنامه ریزی حرکت کند . آزمون آیلتس  از نظر متخصصان یک تجربه است . دانش پژوهان ابتدا باید تکنیک هارا یاد بگیرند و دانش عمومی خود در راستای آزمون آیلتس را تقویت کرده و سپس شروع به تست زنی کنند .

آموزش آیلتس هیراد

 دانش پژوهان در حین انجام تست های استاندارد گوناگون به تجربه بالایی در این آزمون دست      می یابند و با تسلط بالایی در این آزمون شرکت می کنند . این آزمون علاوه بر نیاز به دانش عمومی ، فوت و فن هایی دارد که دانش پژوه باید روی آنها تسلط پیدا کند و به زبان دیگر این آزمون را لمس کند .

در رابطه با تقویت دامنه لغات ، این باور کاملاٌ اشتباه است که دانش پژوه باید کتب لغت متعددی را بخواند . تقویت دامنه لغت در این آزمون نقش بسیار پررنگی را بازی می کند به شرط اینکه افراد فقط لغاتی را یاد بگیرند که در این آزمون کاربرد بالایی دارند . اساتید حرفه ای آیلتس بدون شک روی این لغات تسلط کاملی دارند و می توانند این لغات را به راحتی به دانش پژوهان انتقال دهند .          در کلاسهای vocab مرکز آیلتس زبان هیراد این لغات از طریق power point تدریس می شوند روی کاربرد لغت و تلفظ آنها دقیق کار می شوند . در نتیجه ، آمادگی برای آزمون آیلتس با برنامه ریزی ، هدف ، طرح درس ، مطالعه در منزل و به کار گیری از اساتید حرفه ای کاملاٌ امکان پذیر است اما بدون آمادگی کسب امتیاز مورد نیاز در این آزمون غیر ممکن است و امتیاز زیر 5 ارزش بالایی ندارد .

( دپارتمان آیلتس مرکز زبان هیراد )