صفحه اصلی همکاری با ما نتایج کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر تقویم آموزشی دانلودها خدمات مکاتباتی EN
logo
منوی اصلی

آموزش مجازی

آموزش مجازی زبان انگلیسی مرکز تخصصی زبان هیراد

آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی

دوره های آموزش مجازی مرکز تخصصی زبان هیراد با مشارکت دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

  مرکز تخصصی زبان هیراد با همکاری دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام به آموزش مجازی زبان انگلیسی کرده است. این نوع آموزش مجازی می تواند به طور قابل توجهی به افزایش راندمان پرسنل بخشهای دولتی و غیردولتی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. بسیاری از شرکتها، سازمانها، و بخش های خصوصی در سنوات گذشته نسبت به این مسئله گله مند بوده اند که به خاطر بعد مسافت و کمبود زمان در ساعات اداری ، قابلیت برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای پرسنل خود را ندارند. اما این طرح کشوری میتواند نیازهای آموزش را به راحتی برای همه پرسنل ، کارشناسان و مدیران مهیا کند.

آموزش مجازی درپایگاه اینترنتی به آدرس e-learning.hiradenglish.com ارائه می گردد.

  لازم به ذکر است که ابتدا متقاضیان باید در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و بعد از گزارش کاملی که این سایت به هر دانش پژوه پیرامون قابلیتش در زبان انگلیسی می دهد، می تواند در دوره مشخص شده توسط این سایت شرکت کند. چارت آموزش کلی دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد و دانش پژوهان به راحتی می توانند با تنوع دوره ها در این سایت آشنا شوند.

   به عنوان مثال دانش پژوه بعد از ثبت نام در سایت در امتحان تعین سطح شرکت می کند  و سایت  به طورخودکار پاسخ آزمون را گزارش کرده و سطح مورد نظر را به فراگیر معرفی می کند. به عنوان مثال فرد متقاضی در دوره   PET 1 که دوره ی Upper Elementary  می باشد قبول می شود باید وارد قسمت خرید کالا شده و هزینه دوره را پرداخت نماید ، سپس دوره مورد نظر برای او باز می شود و او می تواند برای زمان نامحدود کل دوره و اسلاید های مربوطه که توسط اساتید خبره با زبان بسیار ساده آموزش داده شده است را در اختیار داشته باشد.

 لازم به ذکر است در ابتدای هر دوره مکالمه، محتویات آموزش داده شده در هر دوره ارائه می گردد. دوره های مکالمه این مرکز از دوره PET0تا دورهPET 4  ارائه می گردند. PETمخففEnglish Training  Practical  (آموزش انگلیسی به صورت کاربردی) می باشد. بعد از گذراندن PET 1و شرکت در آزمون پایان دوره و کسب نمره قبولی که توسط سایت گزارش می گردد، فرد متقاضی می تواند بعد از پرداخت هزینه وارد دوره مکالمه     PET2گردد و این مسیر را تا دوره مکالمهPET 4(advanced)، ادامه دهد. دوره های مکالمه جهت تقویت زبان عمومی طراحی شده اند و روی چهار مهارت کار می کنند.

دانش پژوه می تواند به صفحه اول سایت در منوی بالا قسمت راهنما مراجعه کرده و توضیحات کامل را در مورد دوره های ارائه شده در این سایت دریافت کند.

شایان ذکر است در پایان هر دوره Certificateالکترونیکی با امضای مرکز تخصصی زبان هیراد و دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران به هرفرد داده می شود.

 این دوره ها می تواند برای سازمانها و شرکتها بسیار مفید و کارا باشد و افراد در هر زمان و در هر مکانی درکوتاهترین زمان ممکن به یادگیری زبان بپردازند. در حال حاضر فقط دوره های مکالمه بارگزاری شده و در آینده ای نزدیک ادامه دوره ها در چارت آموزشی قابل استفاده می باشند. همه پرسنل یک سازمان در تهران و شهرستانها می توانند به راحتی از خدمات این سایت بهره لازم را برده و بدون نگرانی با کمترین هزینه از اساتید حرفه ای استفاده کرده و در محل کار و منزل به یادگیری زبان بپردازند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

 این مرکز آمادگی برگزاری Presentationجهت توضیحات تکمیلی را با تعیین وقت قبلی دارد. ودر صورت نیاز آن سازمان محترم ، برگزاری یک جلسه حضوری مزید امتنان خواهد بود.

لیست قیمتهای دوره های برگزار شده در سایت در قسمت راهنما مالی قابل مشاهده می باشد.

در صورت نیاز ، این مرکز با حمایت بخش پشتیبانی IT دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مدیران آموزشی، نام کاربریو کلمه عبور اختصاصی می دهد که مدیران محترم بدون نیاز به ثبت نام و پرداخت هزینه، قابلیت مشاهده جزئیات دوره ها را داشته باشند و آموزش مراحل ورود به این سامانه برای ایشان مهیا می باشد


دسته بندی عناوین دوره های E-Learning
1. آموزش مکالمه از مبتدی تا پیشرفته (آموزش قدم به قدم) تقویت چهار مهارت
2. آموزش نگارش حرفه ای انگلیسی (مقاله نویسی) و نامه نگاری
3. لغات پرکاربرد انگلیسی
4. پیش نیاز IELTS (Pre-IELTS)
5. بحث آزاد (Free Discussion) آشنایی با عبارات و لغات پرکاربرد در مکالمه عمومی
6. زبان تجاری در دنیای کسب و کار BEC + مکالمات تلفنی
7. GRE
8. GMAT
9. MHLE, MSRT, TOLIMO
10. TOEFL iBT
11. گرامر جامع همراه با جمله سازی کاربردی (Comprehensive Grammar)
12. آموزش فنون تدریس زبان انگلیسی TTC
13. دوره آموزش اصطلاحات زبان Idioms
بارگزاری دوره ها در سامانه دانشگاه مجازی علوم پزشکی تهران می باشد.
مورد استفاده دانشجویان، مدیران، کارمندان، کارشناسان و حتی افراد مبتدی
(ارائه خدمات آموزشی به شرکت ها و سازمان های دولتی و غیردولتی)
این مرکز در تولید محتوای دوره‌های مجازی از حاذق‌ترین و باتجربه‌ترین اساتید کشور به جهت ارائة آموزش با حداکثر کیفیت استفاده کرده است. قرار است به همة متقاضیان یک user name و Password داده که وارد سایت مربوطه شوند و از این دوره‌های مجازی بعد از شرکت در امتحان  تعیین سطح استفاده کنند. در آموزش انگلیسی از طریق دوره‌های مجازی به همة نکات به طور  مختصر و مفید پرداخته شده است.