صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین خدمات مکاتباتی لینک های مفید
logo

IELTS Mock Test

آزمون آزمایشی شبیه سازی  IELTS Mock Test

مرکزتخصصی زبان هیراد مفتخر به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به صورت حرفه ای و تخصصی در ایران می باشد. در راستای ثمر بخشیدن به زحمات زبان آموزان گرامی وهمچنین کسب نتایج بهتر در آزمون های آیلتس، این مرکز اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی IELTS Mock Exam نموده تا گامی دیگر در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به زبان آموزان محترم برداشته شود.آزمون آزمایشی شبیه سازی IELTS  چیست؟

آزمون آزمایشی یک نمونه آزمون هم طراز آزمون اصلی ( با رعایت استانداردهای آزمون اصلی)  می باشد که به منظور ارزیابی دقیق از عملکرد داوطلبین در مواجهه با سئوالات آزمون  اصلی که توسط سازمان IELTS طراحی شده است و کاملا قابل اعتماد است. 

چرا آزمون آزمایشی؟

تجربه هیراد در سالها برگزاری دوره های آماده سازی آزمون بین المللیIELTS نشان می دهد که می توان بدون شک مهمترین علت عدم موفقیت داوطلبان ایرانی در آزمونIELTS را عدم آشنایی ایشان با شرایط و ویژگی های واقعی برگزاری آزمون بین المللیIELTS دانست.  کسانی که در َآزمون های آزمایشی شرکت می کنند در آزمون اصلی موفقتر از دیگران عمل می کنند. آنها بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارت های مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود می پردازند و از این رهگذر اکثر آنان در همان آزمون اول موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود میشوند.

شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS)یعنی کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

بدیهی است که شرکت در آزمون آزمایشی به دلایل بالا منجر به کاهش هزینه ها و از همه مهمتر صرفه جویی در زمان که عموما مهمترین مشکل داوطلبین شرکت در آزمون تلقی می گردد، می شود. کاهش هزینه ها بدلیل آنکه شهریه ثبت نام در هر آزمون اصلی در حال حاضر 3 میلیون تومان می باشد و اگر داوطلبی بدون آمادگی لازم در این آزمون شرکت کتد، همواره با احتمال عدم کسب نتیجه دلخواه مواجه می باشد که در این صورت باید در آزمون دیگری نیز ثبت نام کند که هزینه دوباره ای تلقی می شود.  در حالی که هزینه آزمون های آزمایشی بسیار کمتر از هزینه آزمون اصلی بوده و ضمناً از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز بهره مند میشود. در نتیجه شرکت در آزمون آزمایشی قطعاً برای داوطلبین به کاهش هزینه ها و خصوصاً در زمان هایی که داوطلبین برای شرکت و ارائه نتایج مورد مطالبه دانشگاه ها دارای محدودیت زمانی هستند موجب صرفه جویی در زمان و افزایش تضمین موفقیت می گردد.

آیا آزمونهای آزمایشی شبیه سازی  IELTS هیراد با آزمونهای اصلی قابل قیاس و یا نتایج آنها قابل اعتماد هستند؟

ماک تست آیلتس

 

جهت دریافت پاسخ این سئوالات، لطفا صبورانه با ما همراه باشید:

بسیاری از آزمونهای تمرینی موجود در بازار به لحاظ شکلی ( ظاهری و نمونه سئوالات) شباهت زیادی با آزمون اصلی  دارند اما به لحاظ محتوایی و تراز آزمونی یقینا یکسان و حتی قابل مقایسه با آزمون اصلی نیستند. زیرا تراز آزمون اصلی بگونه ای است که طراحی هر تست مستلزم عبور از مراحل استاندارد سازی و لاجرم هزینه های هنگفتی است که از عهده ناشرین آزمون ها خارج است. بنابراین به لحاظ معیارهای استاندارد سازی آزمونهایی که در بازارهای تجاری یافت می شوند فاقد ویژگی استاندارد تراز آزمون اصلی می باشند.

علاوه بر لزوم استاندارد بودن  آزمون های نمونه در بازار محاسبه و نمره دهی آنها نیز باید استاندارد و تراز آزمون اصلی باشد. متاسفانه و به ویژه بدلیل وجود ضعف هایی که در انتخاب سوالات وجود دارد، بسیاری از آزمون های تمرینی موجود در بازار و نیز آزمون های آزمایشی که توسط برخی موسسات برگزار می شوند قابل اعتماد نیستند.

از اینرو اکثر افرادی که در هیراد در آزمون آزمایشیIELTS شرکت کرده اند، دقیقاً همان نمراتی را که در آزمون آزمایشی هیراد کسب کرده بودند را در آزمون اصلی نیز به دست آورد ه اند.

خوشبختانه آزمون های آزمایشیIELTS در هیراد با استفاده از آزمون های استاندارد طراحی شده توسط خودIELTS ، برگزار می گردد. بنابراین از نظر محتوایی دقیقا مورد تاییدIELTS می باشد.

     

امتیاز دیگر آزمون آزمایشی در هیراد امتیاز دهی پاسخ های داوطلبین بر اساس استانداردهای رسمی امتیاز دهیIELTSمی باشد. بویژه در بخشWriting وSpeaking که باید توسط افراد آموزش دیده و نخبه و بر اساس معیارهای تعیین شدهIELTSصورت پذیرد که خوشبختانه در هیراد این امر به دقت انجام می پذیرد.

این مرکز در تصحیح مهارت Writing و Speking هز مصاحبه کنندگان رسمی آزمون آیلتس بهره می برد.

 

.مهمترین امتیاز این آزمون ها امکان درخواست جلسه مشاوره از اساتید کارشناس برای تحلیل دقیقتر نتایج و دریافت راهنمایی بیشتر برای رفع نقاط ضعف می باشد.

برنامه زمانبندی آزمون های آزمایشی هیراد

آزمون های آزمایشی IELTS هیراد به صورت منظم هر 2 هفته یکبار جمعه ها در شعبه مینا برگزار می گردد.

آزمون مصاحبه Speaking هرهمیشه 1 روز پس از برگزاری آزمون صورت می گیرد ودر پایان آزمون به شرکت کننده اعلام می گردد.

ضمناً داوطلبینی که به هر دلیل زمان آزمون مصاحبه برای ایشان مناسب نباشد می توانند با هماهنگی مسئول آزمون آزمایشی هیراد در زمان دیگری برای آزمون مصاحبه حاضر شوند.

تاریخ آزمون های آزمایشی هیراد به صورت دوره های 6 ماهه اعلام می گردد. شما می توانید با مراجعه به صفحه آزمون آزمایشی آیلتس در همین سایت"www.hiradenglish.com" در خصوص تاریخ دقیق آزمون ها اطلاعات کافی کسب نمایید تا با برنامه ریزی دقیق جهت رزرو آزمون های آزمایشی IELTS اقدام نمایید.

هزینه آزمون آزمایشی چقدر است؟

هزینه ثبت نام

وضعیت ثبت نام

80.000تومان

ثبت نام آزمون تکی

395.000 تومان

ثبت نام 6 آزمون همزمان

پیشنهاد تخفیف ویژه ماک تست آیلتس

افرادیکه 6 آزمون آزمایشی را همزمان ثبت نام کنند،‌ 18% تخفیف دریافت می کنند.

چگونه میتوان در آزمون آزمایشی شرکت کرد؟

دپارتمان برگزاری آزمون ماک آیلتس(IELTS Mock Test) متعهد می شود که در برگزاری آزمون های متوالی ماک تست از منابع آموزشی بسیار فنی و 100% منطبق با آزمون اصلی آیلتس استفاده کند و منابع آزمون آیلتس را به صورت کامل و تشریحی ارائه نماید .لازم به ذکر است که بر اساس تعداد داوطلبان شرکت در  آزمون ماک تست یکسری از آزمون ها در دانشگاه شهید بهشتی واحد دارو سازی برگزار شده و یکسری از آزمون ها ی ماک تست در شعب هیراد برگزار می گردد و پس از شرکت در آزمون ماک تست به هر دانشپژوه زمان آزمون Speaking اعلام می گردد. 

لازم به ذکر است که از افراد حرفه ای در برگزاری آزمون آیلتس استفاده می گردد تا نمره ای که به هر دانشپژوه ارائه می گردد 100% منطبق با آزمون اصلی باشد.

شما از طریق رزرو آنلاین از طریق همین صفحه یا فروشگاه اینترنتی www.hiradenglish.com و یا به صورت حضوری با تماس با دپارتمان آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد می توانید در آزمون شبیه ساز آیلتس هیراد(IELTS Mock Test) شرکت نمایید .

لازم به ذکر است که آزمون در شعبه 2 واقع در میدان مینا برگزار می گردد.

"آخرین بروزرسانی خرداد  99"

تقویم کلاس ها

برای ثبت نام و رزرو ماک ایلتس هیراد تا اطلاع ثانوی مبلغ آزمون ماک آیلتس را به شماره کارت های زیر واریز نمایید و شماره پیگیری را به کادر اداری شعب هیراد اعلام نمایید.

6274-1211-6864-1533

5022-2910-7831-7896

هر دو به نام سید مجید سیدیان

 

دپارتمان ماک ایلتس مرکز زبان هیراد