صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین خدمات مکاتباتی لینک های مفید
logo

Free Discussion

کلاس های بحث آزاد انگلیسی

General Speaking and Free Discussion

Free-Discussion-Hirad

مرکز تخصصی زبان هیراد با هدف ارتقا هرچه بیشتر توانایی محاوره (Speaking) شما عزیزان، دوره های مکالمه آزاد انگلیسی FREE DISCUSSION را با عنوان General Speaking برگزار می نماید. دوره های General Speaking  به صورت فشرده می توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند.

هیراد با تدوین و تأمین منابع انحصاری ویژه این دوره ها و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز تقویت هرچه بیشتر Speaking و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند و به روش آموزشی سیستماتیک به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

کلاس های بحث آزاد هیراد

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری طرح درس دقیق جهت این دوره
  • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، موضوعات مورد بحث،‌ شیوه ها و رویکرد های آموزش
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین

اهداف ترسیم شده کلاس های General Speaking برای داوطلبین:

  • بهبود فوق العاده مهارتspeaking انگلیسی
  • افزایش شرکت داوطلبین در بحث ها و فعالیت های کلاس
  • قرارگیری هر چه بیشتر داوطلبین در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر جه بیشتر از زبان
  • غلط گیری فرد به فرد در کلاس Correction از لحاظ گرامری ،ساختاری ،لغوی، تلفظی و حتی توجه به این مسئله که جمله بندی ها رنگ و روی زبان فارسی نداشته باشد
  • آموزش لغات و اصطلاحات مربوط به هر تاپیک 
  • آموزش حروف ربط به جهت ایجاد انسجام در Speaking

شرایط برگزاری:

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند و هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید کلاس های General Speaking را بگذراند.

حداقل سطح انگلیسی مورد نیاز جهت کسب مجوز ورود به دوره های General Speaking برای داوطلبین سطح متوسط (Intermediate) می باشد. بدیهی است داوطلبینی که در سطح پایین تر قرار دارند می بایست ابتدا کلاس های مکالمه پایه ای را بگذرانند و سپس وارد دوره های General Speaking شوند.

 دوره های بحث آزاد هیراد

کلاس های General Speaking هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:

عنوان کلاس

تعداد جلسات

تعداد روز های هفته

مدت دوره

General Speaking 1

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 2

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 3

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 4

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 5

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 6

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 7

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

General Speaking 8

12

2 روز در هفته/آخر هفته ها

6 هفته

ساعت برگزاری کلاس های آخر هفته ها در هیراد 10:30 تا 13:30 بوده (دوجلسه پشت سر هم با 10 دقیقه زمان استراحت)وفقط در شعبه مینا اجرا می شود ولی دوره های بحث آزاد وسط هفته ها در هر دو شعبه اجرا می شود.

دوره های General Speaking به هیچ عنوان پیش نیاز یکدیگر نبوده و ترتیب گذراندن آن ها مهم نیست و صرفاً شماره گذاری دوره ها با هدف تفکیک آن ها می باشد. معنای آن این است که در هر دوره روی یک سری از موضوعات کار می شود و دپارتمان آموزشی هیراد تضمین می کند که در پایان این دوره ها فراگیران بتوانند درباره همه موضوعات اجتماعی  در صحنه های متفاوت به راحتی صحبت کنند.

تجربه نشان داده است که اگر افراد در 3 دوره بحث آزاد free discussion شرکت نمایند به قابلیت قابل توجهی در مکالمه زبان انگلیسی خواهند رسید ولی افرادی که به مکالمه زبان انگلیسی علاقه دارند و یا به تسلط در مکالمه زبان انگلیسی احتیاج دارند توصیه می شود در تمام دوره های بحث آزاد free discussion شرکت نمایند.

شرایط ویژه دوره هایGeneral Speaking

کلاس هایGeneral Speaking‌ هیراد با سیستم آموزشی به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین عزیز تا خود را برای کسب توانایی درخشان در مهارتSpeaking آماده کنند.

توجه کنید!!!! امیدواریم این دوره ها بتواند در راه موفقیت داوطلبین گرامی کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط ویژه دوره هایGeneral Speaking را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:


دوره های free discussion

لازم به ذکر است که اساتید در این دوره ه هم به صورت فردی و هم به صورت دو به دو و گروهی (میزگرد) زبان آموزان را به صحبت وادار می کنند و از طرق مختلف در باره موضوعات متفاوت به زبان آموزان ایده می دهند تا زبان آموزان در هر تاپیکی بتوانند به مهارت بالایی دست یابند.