صفحه اصلی همکاری با ما نتایج کتب تالیفی هیراد تماس با ما ویدئوهای آموزشی گالری تصاویر تقویم آموزشی دانلودها خدمات مکاتباتی EN
logo
منوی اصلی

کلاس های تابستانی

IELTSSummer Classes

(کلاس­ های تابستانی)

به ما اعتماد کنید... شگفت­ انگیزترین کلاس­ های تابستانی را برای علاقه­ مندان دانش در قالب دوره ­های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می ­کنیم. طرح درس خاصی برای دوره­ های تابستان توسط دپارتمان آموزشی این مرکز طراحی شده تا در کمترین زمان ممکن مواد آموزشی به طور منسجم به دانش­ پژوهان محترم انتقال داده شوند. انسجام در ارائه مطالب در همه­ ی دوره­ ها شعار اصلی این مرکز است. به والدین محترم این اطمینان داده می ­شود که بعد شرکت در دوره­ های تابستان بعد از تعیین سطح همه­ ی دانش­ پژوهان در کلاس ­های طول سال این مرکز شرکت کرده و طبق سیستم آموزشی مدرن هیراد قدم به قدم به یادگیری بپردازند.

دوره ­های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در طول سال به طور منظم برگزار می ­شوند.

لازم به ذکر است که یک کودک از سطح مبتدی دوره­ های کودکان می­ تواند یادگیری انگلیسی را شروع کرده و بعد از پایان این دوره وارد دوره­ ی نوجوانان گردد و سپس دوره­ ی بزرگسالان را سپری کرده و حتی در همین مرکز خود را برای شرکت در آزمون ­های بین ­المللی آماده سازد یعنی صفر تا صد انگلیسی را در همین مرکز دنبال کرده و به هدف اصلی خود دست یابد. تمامی کلاس ­ها توسط observer هر چند جلسه یکبار مورد نظارت قرار می­ گیرد تا خدمات آموزشی با بالاترین کیفیت به دانش­ پژوهان محترم ارائه گردد. (به امید دیدار شما در این مرکز)

(امیدواریم شما هم به زودی هیرادی شوید)

((با شرکت در دوره­ های تابستان تفاوت را احساس کنید))

دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سیستم آموزشی مرکز لینک های مکالمه بزرگسالان و مکالمه کودکان و نوجوانان را مطالعه بفرمایید.