صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

خودآموز آیلتس

خودآموز آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد بسیار مختصر و مفید طراحی شده و براساس جدیدترین متدهای آموزشی روز و به راحتی می تواند به مسیر یادگیری یک دانش پژوه جهت دهد زیرا طرح درس ارائه شده در این خودآموز بسیار جامع و ریزبینانه طراحی شده است و نکته بارز این خودآموز زبان این است که به یادگیری دانش پژوه جهت می دهد و به زبان آموز این فرصت را می دهد که از نکات غیر ضروری و حاشیه ای اجتناب نماید .

توضیحات تکمیلی

در بسته خودآموز آیلتس به تدریس چهار مهارت Listening ،Reading ،Speaking ، Writing پرداخته می شود . در ابتدای تکنیکهای مربوط به هر مهارت به طور کامل تدریس می گردد  و سپس تمامی مهرت های تدریس شده در تمارین متعدد به طور کاربردی به زبان آموز نشان داده می شود .به هیراد اطمینان کنید این بسته ها بسیار مختصر و مفید و کاربردی طراحی شده است .

در دفترچه راهنمای این بسته تمامی جزئیات به همراه طرح درس مطالعه روزانه توضیح داده شده اند حتی بهتر از معلم داخل کلاس !

خودآموز آیلتس هیراد توسط اساتید زبده و نخبه و ممتحنین آیلتس تهیه و طراحی شده است و در پایان فرایند آموزشی و حل تمرین ، دانش پژوه باید در آزمون پایان دوره شرکت کرده و میزان پیشرفت خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهد.