صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید
img

یکی از رتبه‌بندی‌های جذاب در بین دانشگاه‌های برتر جهان لیست برترین دانشگاه‌های جوان می‌باشد. دانشگاه جوان به دانشگاهی اطلاق می‌شود که کمتر از 50 سال از تاسیس آن سپری شده باشد. از آنجا که یکی از شاخص‌های تاثیرگذار در کیفیت آموزش و اعتبار دانشگاه‌ها سن آن‌ها است شاید رسیدن دانشگاه‌های جدید و پیشرو به لیست برترین دانشگاه‌های جهان بسیار سخت است. از این رو لیستی به عنوان برترین دانشگاه‌های جوان هر ساله منتشر می‌شود تا سرعت پیشرفت علمی و آینده نیز در تصمیم‌گیری دانشجویان مد نظر قرار گیرد.

نکته بسیار جالب در این لیست ظهور دانشگاه‌های آسیایی است به نحوی که بجز 4 دانشگاه از انگلستان، هلند و اسپانیا بقیه از میان دانشگاه‌های آسیایی هستند.
سنگاپور، کره‌جنوبی و هنگ کنگ رتبه اول تا ششم دانشگاه‌های بسیار خوب نوپا را از آن خود کرده‌اند. هنگ کنگ با داشتن سه دانشگاه برتر جوان در دنیا در این میان پیشگام بوده است و این نشان دهنده کیفیت بالای دانشگاه‌‌های تازه تاسیس در این کشور است. پس شما هم تحصیل در آسیا را جدی بگیرید و با توجه به ارائه بورسیه‌های جذاب از طرف آنان آینده تحصیلی خود را در آسیا بنا کنید.

 

4/16/2016 2:17:51 PM | no-comments
What liitraebng knowledge. Give me liberty or give me death. :
What liitraebng knowledge. Give me liberty or give me death.
Reply
Quanto ao que é ou não é um fanzine, olhe que existe por aí muita fanzine não assumido, até se encontra uns divulgados como sendo reisatvs... :) http://fikmctwkj.com [url=http://frrxzpnub.com]frrxzpnub[/url] [link=http://psdxkufje.com]psdxkufje[/link] :
Quanto ao que é ou não é um fanzine, olhe que existe por aí muita fanzine não assumido, até se encontra uns divulgados como sendo reisatvs... :) http://fikmctwkj.com [url=http://frrxzpnub.com]frrxzpnub[/url] [link=http://psdxkufje.com]psdxkufje[/link]
Reply
اقامت ترکیه :
مطب عالی و مفید بود مرسی
Reply
نظر دهید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند
نام :
ایمیل :
وبلاگ :
دیدگاه :