صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید
img

بسته های آموزشی خودآموز مرکز تخصصی زبان هیراد

Autodidactic English Courses

وضعیت علمی زبان آموزان در سال های اخیر نشان می دهد که خیل عظیم زبان آموزان و متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی علی رغم تلاش های فراوان و صرف هزینه های هنگفت، به دلیل عدم وجود یک مرجع علمی مناسب برای یاری ایشان در رسیدن به هدف خود، از کسب موفقیت بازمانده اند.

به همین دلیل مرکز تخصصی زبان هیراد با توجه به سال ها تجربه افتخار آمیز و رکوردهای بی نظیر در کسب نتایج درخشان زبان آموزان و همچنین برگزاری کلاس های ویژه کاربردی آموزش زبان انگلیسی، ارائه کارگاه های آموزش کاربردی متنوع و برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی زبان انگلیسی در دانشگاه ها و سازمان های مختلف، برآن شده است تا با استعانت از بارگاه خداوند متعال و با تکیه بر توان بالای علمی و آموزشی خود و جهت ایجاد امکان بهره مندی تمامی داوطلبین از امکانات مطلوب آموزشی، گامی مؤثر در جهت همراهی زبان آموزان گرامی بردارد.

بسته های خودآموز مناسب داوطلبینی است که به دلیل دوری راه یا محدودیت زمانی امکان بهره مندی از کلاس های حضوری را ندارند.

در حال حاضر بسته های خود آموز آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد شامل موارد زیر می باشد:

برای خرید بسته های خودآموز به صورت آنلاین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هیراد ،بسته های خود را انتخاب و سفارش دهید.

محتویات بسته های خود آموز هیراد:

4/13/2016 1:42:15 PM | no-comments
Now that's sutbel! Great to hear from you. :
Now that's sutbel! Great to hear from you.
Reply
A few years ago I'd have to pay someone for this intanmofior. http://updaffb.com [url=http://lpojxftpnjv.com]lpojxftpnjv[/url] [link=http://ynltvp.com]ynltvp[/link] :
A few years ago I'd have to pay someone for this intanmofior. http://updaffb.com [url=http://lpojxftpnjv.com]lpojxftpnjv[/url] [link=http://ynltvp.com]ynltvp[/link]
Reply
نظر دهید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند
نام :
ایمیل :
وبلاگ :
دیدگاه :