صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید
img

Hirad Counseling Services

خدمات مشاوره مرکز تخصصی زبان هیراد

این مرکز به تمام دانش پژوهان قبل از شروع هر دوره خدمات مشاوره ای ارائه می کند و چشم انداز فرایند آموزشی را کاملاً مشخص می نماید تا دانش پژوهان را از هر گونه سر در گمی در فرایند آموزش و یادگیری خارج نماید.لازم به ذکر است که به جهت تعیین دقیق مسیر حرکت هر دانش پژوه در راستای تقویت زبان انگلیسی در همه دوره ها یک فرمی تحت عنوان فرم چشم انداز فرایند آموزشی به هر دانش پژوه ارائه می گردد و در این فرم مسیر حرکت آموزش از ابتدا تا انتها به جهت دستیابی به هدف آموزشی مورد نظر توسط هر دانش پژوه مشخص می گردد.

مواردی از قبیل :

طول دوره و تعداد جلسات مورد نیاز (کلاس گروهی و خصوصی ) این فرم چشم انداز به دانش پژوه این فرصت را می دهد که بعد از کسب آگاهی دقیق از روند آموزشی این مرکز نسبت به برنامه ریزی به جهت شرکت در کلاسها اقدام نماید و در کمترین مدت زمان به اوج قابلیت در انگلیسی دست یابد.

کل جامعه آماری دانش پژوهان بعد از شرکت در جلسات مشاوره با اطمینان خاطر و آرامش فرایند یادگیری را دنبال می کنند و قدم به قدم خود را به کسب هدف اصلی نزدیک می نمایند.از آنجاییکه امتحان تعیین سطح در هیراد هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی انجام می شود دقیقاً میزان توانمندی هر فرد را در این مهارت مشخص می کند. علاوه بر ارائه خدمات مشاوره قبل از شروع هر دوره، دانش پژوهان می توانند برگزاری مشاوره خصوصی یا گروهی در طول دوره را درخواست کنند و از خدمات مشاوره میان دوره ای در صورت نیاز بهره بگیرند.کل خدمات مشاوره در این مرکز به جهت کیفیت بیشتر ارائه خدمات آموزشی می باشد و هیچ هزینه ای از دانش پژوهان دریافت نمی گردد.

ارائه خدمات آموزشی در این مرکز توسط کارشناسان حاذق و باتجربه در علم زبان آموزی صورت می گیرد و به دانش پژوهان نسبت به پیروی از یک سیستم آموزشی منسجمهمراه با مسیری کاملاً مشخص و از پیش تعیین شده اطمینان خاطر می دهد.لازم به ذکر است که مدت زمان ارائه خدمات آموزشی بستگی به نوع دوره مورد نظر معمولاً از 20 دقیقه تا 1 ساعت تعیین می گردد.

در جلسات مشاوره فرم چشم انداز فرایند آموزشی با مهر موسسه به هر دانش پژوه داده می شود تا دقیقاً طبق برنامه ریزی  در این چشم انداز حرکت کرده و به هدف آموزشی مورد نظر دست یابد. (برای مشاهده فرم چشم انداز آموزشی روی این قسمت کلیک کنید)

حتی گاهی اوقات مدیران آموزشی در صورت نیاز در هر دوره خدمات مشاوره گروهی را ارائه می دهند.خدمات مشاوره ای در این مرکز فقط و فقط به جهت ارائه آموزش با کیفیت بالاتر است.

(شعار مشاوره این مرکز : ارائه مشاوره مستمر به هدف یادگیری بهتر)

برگزاری جلسات مشاوره قبل از شروع هر دوره با وقت قبلی تعیین می گردد زیرا برای ما مهم هستید.

به جهت هماهنگی تعیین وقت مشاوره با یکی از شعب هیراد تماس حاصل فرمایید.

شعبه میرداماد:22228362   شعبه پاسداران:26651471

.You feel difference with Hirad counseling services

  دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد

  به امید دیدار شما            

Educational Advice توصیه های آموزشی

توصیه های آموزشی شرکت در کلاس General Vocabulary 2 

این مرکز به دانش پژوهان توصیه می کند در کلاس  General Vocabulary 2 شرکت کنند تا در کمترین مدت زمان از طریق آموزش لغت به صورت گروهی به قابلیت های لازم دست یابند. این نوع تدریس لغت کاملاً کاربردی می باشد و دید دانش پژوهان را به یادگیری لغت کام‍لاً تغییر می دهد. لازم به ذکر است که شرکت در این دوره اصلاً نیاز به پیش نیاز General Vocabulary1   ندارد. یادگیری لغات نیاز به کسب مهارت دارد و فقط به خاطر سپردن لغت، قابلیت دانش پژوه در این مهارت را بالا نمی برد.

توصیه های آموزشی شرکت در کلاس های BEC1,2 زبان مربوط به دوره کار وتجارت

به افرادی که در زمینه تجارت فعالیت دارند توصیه می شود در کلاس های BEC1 و BEC2شرکت کنند و از طریق سیستم آموزشی بسیار منسجم به همراه کتب تالیفی انحصاری به قابلیت های لازم در زمینه مکالمه تجاری،  نامه نگاری، لغات و اصطلاحات مربوط به business presentation, انواع نمونه های نامه تجاری و... دستیابند. این دو دوره بسیار مختصر و کاربردی ارائه می شوند و دانش پژوهان اصلاً نیازی به مطالعه منابع آموزشی دیگری ندارند. قسمتی از آموزش از طریق فیلم های طبقه بندی شده ارائه می گردد.

4/5/2016 9:31:04 AM | no-comments
Stay with this guys, you're hepling a lot of people. :
Stay with this guys, you're hepling a lot of people.
Reply
This wesitbe makes things hella easy. http://fluuit.com [url=http://xrdmvoy.com]xrdmvoy[/url] [link=http://pfqayik.com]pfqayik[/link] :
This wesitbe makes things hella easy. http://fluuit.com [url=http://xrdmvoy.com]xrdmvoy[/url] [link=http://pfqayik.com]pfqayik[/link]
Reply
الیزه :
چرا زبان انگلیسی بین المللی شد؟ امروزه همه ما به این امر واقف هستیم که زبان انگلیسی زبان بین المللی است. زبان بین المللی به زبانی گفته می شود که کشورها در ارتباط خود با سایر کشورهای جهان از آن استفاده می کنند. که این امر باعث شده است که در صورت تصمیم به مهاجرت یا اخذ ویزا تمامی مدارک به زبان انگلیسی در دارالترجمه ترجمه رسمی شود. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه عاملی سبب شد انگلیسی به عنوان زبان بین المللی انتخاب شود؟ جالب است بدانید که زبان انگلیسی در ابتدا (قرن ۱۶ میلادی) فقط منحصر به کشور بریتانیا و تنها ۶ میلیون گویشور داشت. پس این موضوع که چگونه توانست خود را به سطح بین الملل برساند به گونه ای که همه زبانها باید به انگلیسی ترجمه رسمی شوند تا رسمیت بیابند، باید موضوعی درخور توجه باشد. همانطور که میدانید بریتانیایی ها در صنعت دریانوردی مهارت بسیاری داشتند ادامه مطالب در سایت دارالترجمه رسمی الیزه
Reply
نظر دهید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند
نام :
ایمیل :
وبلاگ :
دیدگاه :